Miley Cyrus FC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus FC

Miley Cyrus fanų forumas Lietuvoje!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Milka,,*~
I haven't got a rank
Milka,,*~


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-02-09

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 9:57 am

Rekomenduoju perskaityti Lauros knygų serijas. Jas parašė vokietis Peter Freund. Na, aš kol kas perskaičiau tik 5 knygas. Jų yra 6.
Šiaip manau, ir daug kas sako, jog čia Poterio plagijatas, net kafangi neskaičiau Poterio, tai man Laura atrodo geresnė.
Šioje knygoje pasakojama apie mergaitę Laurą, kuri gimusi po Trylikos ženklu, ir sulaukus 13 metų tampa Šviesos sergėtoja, kad apgintų pasaulį nuo Tamsos ir amžinojo Nieko.
Visose 5 knygose ji įvardijima kaip visų kliūčių nugalėtoja ir užsispyrėlė trokštanti kuo greičiau išlaisvinti tėtį ir Tamsiųjų gniaužtų ir mamą iš niūriuos Šešėlių Karalystės.

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Aykhw2

O dabar apie kiekvieną knygą:
1. Laura ir Avanteros paslaptis
Laura sužino, jog ji sergėtoja ir privalo kovoto su Tamsa. Ji galvojo, jog jos tėtis dingo, bet pasirodo jis įkalintas tamsiame kalėjime. Pasitelkusi savo galias, ji stengiasi kuo greičiau nugalėti blogį.
Beje, ji mokosi Raveinšteine, internate, kur gyvena ir kiti Šviesios sergėtojai, taip pat ir Tamsos šalininkai.

2. Laura ir Septynių mėnulių antspaudas.
Gerai nebeatsimenu, bet Laura privalėjo surasti tą Septynių Mėnulių antspaudą, tad ji leidosi į baugią Sapnų kelionę su savo fechtavimo mokytoju Persiu.
Ten ji nukaliavo į praeitį, į Baisiojo Reimaro fon Ravenšteino karalystę. (šioje Reimaro pilyje įsikūrė internetas Raveinšteinas) ir jai pavyko ;D

3. Laura ir Sidarbrinės Sfinksės mįslė.
Šioje knygoje Laura privalėjo nukakti į Avneteros (Šviesos ir Tamsos planetą) džiungles ir įminti Sfinksės mįslę, kad galėtų nukeliauti toliau, ir surasti Kaukus, padėsiančius sutaisyti Šviesos kardą Švitrį, kad galėtų išlaisvinti savo tėvą. Įminusi tą mįslę, ji netenka savo draugo Alariko, Šviesos riterio ginklanešio, jis paaukojo gyvybę dėl Šviesos. Alariką nusinešė baisusis drakonas Gurgulijus Visaryjis.

4. Laura ir drakonų karalių prakeikimas.
Praėjusi pro Sfinksę, Laura su sulaužytu kardu Švitriu, ieškojo Kaukų karalystės. Suradusi ją, ji mokėsi pusę metų kaip sutaisyti kardą. Laura nežinojo, jog Kaukas, palaiko Tamsos pusę ir norėjo sutaisęs kardą apkeisti Švitrio kopiją, jam deja, nepavyko. Laura juos pergudravo. Taigi su kardu ji išlaisvino savo tėvą, ir kartu jie grįžo į Žemę. Prieš žengiant į Žemę, juos pasitiko drakonas Gurgulijus Visarijys. Bet Laura žinojo, kad drakonas yra užnuodytas skysčiu ir praradęs atmintį, neatsiminė savo tikrosios prigimties ginti Šviesą, jie palaikė Tamsą.
Laura išsiaiškinusi močiutės Lenos drakonų paslaptį sužinojo jo tikrąjį vardą- Sidabrinis Sparnas. Jis atvirto į kilniaširdį drakoną, ir pasakė Laurai, kad su Šviesos galia ji išlaisvins mamą.

5. Laura ir Ugninės Gyvatės Žiedas

Pažadinus nuojautą, jog mama gali būti gyva, ji užsispyrė leistis į Šešėlių Karalystę. Bet norint patekti į ją reikia turėti Ugninės Gyvatės žiedą. Laura nusprendė jį gauti. Bet kaip? Staiga į Ravenšteiną atvažiuoja ponas Zafemas. Jis turėjo tokį žiedą, todėl ji sugalvojo juos apkeisti.
Pagaliau jai pavyko gauti tą žiedą ir ji stebuklnigą naktį atėjo į Šešėlių karalystę.
Viskas būtų gerai, jei ne sprogimas. Laura spėjo pabėgti kol nesusprogo visa karalystę. Galiausiai ir ta karalystė susprogo kartu su visomis Lauros svajonėmis susigražinti mamą...
Bet Šviesos karių saugotojas prof. Mogeršternas pasiūlė Laurai tokią sąlygą: norint susigražinti mamą,Laurai reikia atsisakyti visų savo neįprastų galių. Tiesiog jas pamiršti. Galop Laura sutiko...
... Jis atsibudo savo lovoje. Prie jos priėjo mama su tėčiu, bei brolių. Staiga jos vizijose pasirodė, jog mama mirė. Ir kaip Laura taip galėjo pagalvoti? Jos mama šalia ir niekas jai nebaisu...

Tik nesuprantu: kaip gali būti 6 dalys, jei Laura jau prarado savo galias?

Kaip jums ši knyga? Gal kokių klausimų?
Atgal į viršų Go down
eglle
Music Got Control.And I Never Let It Go.No No. ..
eglle


Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2010-01-16

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 3:57 pm

Gal būt ir visai įdomios ;]
Atgal į viršų Go down
https://miley-fc.forumlt.com
cherrybitch
I'm bitch, so... fuck me.



Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-02-03

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 4:11 pm

man jos nepatiko.
Atgal į viršų Go down
Milka,,*~
I haven't got a rank
Milka,,*~


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-02-09

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 6:16 pm

o kodėl? kas ten blogo?
Atgal į viršų Go down
cherrybitch
I'm bitch, so... fuck me.



Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-02-03

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 8:47 pm

Man čia per daug fantastikos
Atgal į viršų Go down
Milka,,*~
I haven't got a rank
Milka,,*~


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-02-09

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeKv. 02 11, 2010 8:16 am

o aš stengiuosi skaityti kuuoo daugiau fantastikos. Man ji žiauriai patinka.
na, bet čia tavo nuomonė.
O visas perskaitei?
Atgal į viršų Go down
eglle
Music Got Control.And I Never Let It Go.No No. ..
eglle


Pranešimų skaičius : 344
Join date : 2010-01-16

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 8:35 pm

mano draugė skaito,tai sakė,kad įdomu jai ; D
Atgal į viršų Go down
https://miley-fc.forumlt.com
Milka,,*~
I haven't got a rank
Milka,,*~


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-02-09

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimePir. 04 12, 2010 2:15 pm

be abejo, kaip kam Very Happy
Atgal į viršų Go down
serwizas




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2015-01-20
Age : 26

Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitimeAntr. 01 20, 2015 9:15 pm

Esu perskaičiusi visas Lauros dalis ir tai gal pačios geriausios knygos per visas kiek aš skaičiau. Man tai buvo įdomu ir tiek įsiskaitydavau, tiek sudomino, kad kartais galvodavau, kad tai vyksta mano gyvenime ir tai matau savo akimis. Tai tikrai labai įtraukianti knyga. Bandžiau ir Harry Potter skaityti, bet man nepatiko. Bet filmai geri.
Toliau apie Laurą. Tai 6 dalis irgi yra labai įdomi. Be to. tai dar ne visos knygos. Pasirodo yra ir 7dalis. "Juodojo demono bučinys". Deja, tai neišversta į LT kalbą, neišversta į anglų ir tėra tik vokiečių kalba taigi.. Tai labai liūdna tokiai fanei kaip aš Sad Bet šiaip be proto įdomu. Aš rekomenduoju visiems Very Happy Aišku tiems, kam patinka fantastika, ir galbūt jei nepatiko Harry Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.   Rekomenduojama knyga: Laura'os serija. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rekomenduojama knyga: Laura'os serija.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Miley Cyrus FC :: Free Time :: Rekomenduojamos knygos-
Pereiti į: